Zrobiliśmy to razem – opowiadanie

Zamknęłam oczy, trzymając bardzo mocno za rękę mojego męża. Tej nocy oddałam mu siebie w całości, a on miał zapewnić mi bezpieczeństwo i wieczór, którego nigdy nie zapomnę. Usłyszałam szelest otwieranej prezerwatywy, a przez ciało przeszedł dreszcz.

Zaczynamy… Opieram się dłońmi tuż koło twarzy. Moja niebywałe podniecona cipka wypięta jest ku samej górze, dążąc ku spełnieniu. Czyjeś ręce dotykają moich pośladków, a ja wyginam się jeszcze bardziej i jeszcze bardziej eksponuje swoje wdzięki, zapraszając do środka. Czyjś język delikatnie liże, coraz to bardziej zbliżając się do środka, do miejsca w którym aż strzela. Moja łechtaczka, już mocniej i mocniej drażniona… napina się.

Krzyczę głośno, gdy znienacka wjeżdża we mnie to o czym marzyłam. Palcami rozchylam pośladki, żeby wbijał się głębiej i głębiej. Ktoś łapie mnie za włosy i naprowadza na kutasa mojego męża, który cały czas stoi obok, a ja łapczywie biorę go do buzi. Krztuszę się i dławię, starając nadążyć z lizaniem za ruchem poruszającym moją głową. Ślina cieknie mi z kącików ust, a ja uśmiecham się w środku. Czuje, że ktoś przechodzi nade mną powoli wsuwa w moją drugą, pustą jeszcze dziurkę… oddycham głęboko, wypełniona po brzegi. Zastanawiam się jak to możliwe, ze aż tyle się we mnie zmieściło… cała trójka stopniowo przyspiesza, doprowadzając mnie prawie na szczyt, tuż pod orgazm, ale stop… ponownie pusta i ociekająca, zostaje wsadzona na leżącego obok pana, wchodzi we mnie głęboko, aż do samego końca, po sam czubek.

Oczy prawie wypadają mi z orbit, kiedy uświadamiam sobie co się właśnie stało. W moje malutkiej cipce poruszają się własnie dwa kutasy, które z reszta zaraz bardzo chętnie wyliże… doprowadzając mnie do granic… nie wiem już gdzie jestem. Jęczę tylko, pływając gdzieś w obłokach. Nawet nie zauważam, tego trzeciego – w moich ustach… Kilka dłoni musi trzymać, mnie przez dobre kilka minut mojego orgazmu. Czuje, ze płynę, nie wiedząc kompletnie co się stało… leżę nieświadomie, masowana przez nich.

Ktoś podaje mi wody. Biorę potężny łyk. Ktoś inny odwraca mnie na brzuch i wpada jeszcze na chwile pomiędzy moje uda, a ja wypinam się znowu jak tylko mogę… następny… następny i następny… na końcu mój mąż całuje mnie w czoło. -byłaś cudowna… Uśmiecham się tylko, nie potrafiąc wykrztusić z siebie nic oprócz burknięcia. To już mój trzeci raz w Ustach… za pierwszym razem – przyglądaliśmy się… za drugim… zaliczyliśmy sex równoległy, a za trzecim… poszliśmy na całość… i pewnie jeszcze nie raz pójdziemy….

 

Przeczytaj więcej opowiadań z UST

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: