Co oznacza Selekcja?

selekcja11


?
?SELEKCJA??

? Bardzo ważne, dzięki za chwilę …

Słowo, które na pozór brzmi groźnie, działa rewelacyjnie przyciągając do klubu wyjątkowych ludzi. Każdy chce imprezować w towarzystwie miłych, otwartych i kulturalnych osób. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to słowo selekcja jest ,,przyjaznym znakiem” dobrej imprezy.

Żyjemy w kraju pełnym kompleksów i wielu ciekawych ludzi ma obawy przed wybraniem się do klubu. Spróbujemy ostudzić wasz niepokój.

Wiek? Usta Club odwiedzają kobiety i mężczyzn w rożnym wieku. Na imprezy wpadają zarówno dwudziestolatki jak również kobiety koło 50 ? są z natury piękne i takie pozostaną. Panie do namiętnej zabawy potrzebują różnych ? Panów. Są różne gusta i ukryte fantazje. Każdy znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie ???

Ubiór? Club ma charakter eleganckiego miejsca spotkań, gdzie można przyjść również normalnie ubranym. Strój restauracyjny, biurowy, spacerowy… Goście wchodzą ubrani schludnie, kulturalnie i ze smakiem, a decyzje o rozebraniu lub przebraniu podejmują według własnego uznania.

Wygląd? Masz kompleksy? Spokojnie… większość z nas je ma. W Usta Clubie nabierzesz pewności siebie i pokochasz własne ciało. Wskakuj w ulubione pończoszki i pokaż swoje wdzięki.
Kobiety kochają być adorowane. Czują się wtedy dowartościowane i seksowne.
Przyjdź i spraw im przyjemność swoim towarzystwem, słowami i dotykiem.

Pamiętaj – każdy jest inny ?

Z otwartymi ramionami przyjmiemy zaawansowanych jak i początkujących odkrywców przyjemnych doznań i miłośników sexu grupowego.

Bo Usta łączy SEKS

Jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości…
To nie ma innej opcji jak wpaść i stawić czoła „groźnym” selekcjonerom, którzy z uśmiechem na twarzy otwierają wrota do jaskini rozkoszy.

ZAKAZ WSTĘPU dla:
-prostytutek
-narkomanów
-alkoholików
-dilerów
-brudasów
-flejtuchów
-degeneratów

*Pamiętajmy, że najczęściej złe opinie tworzą ludzie, którzy zostali nie wpuszczeni bądź wyrzuceni trwale z grona klubowiczów Usta Swingers Clubu.

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: