Swingers Party

Swingers Party to mega impreza, na której bawią się ponadprzeciętne pary  czerpiące przyjemność z seksu w większym gronie.

To wspaniała erotyczna przygoda i urozmaicenie życia seksualnego. W Clubie bawią się zarówno zaawansowani swingersi, jak również początkujący, którzy otrzymują od pozostałych wsparcie duchowe i mnóstwo porad, dzieki którym najbardziej nieśmiali przełamują wewnętrzną barierę, po której przekroczeniu mogą czerpać radość i zadowolenie z ponadprzeciętnej rozrywki.

Swingers Party to nieporównywalna z niczym innym dawka energii i rozkoszy, które jeszcze długo potem śnią się po nocach. Warto podarować sobie bajeczną przyjemność i zaspokoić ciakawość oraz najbardziej fantazyjne pragnienia. Społeczność Usta Swingers Clubu wie jak korzystać z tego potencjału i buduje na tym seksualne relacje pełne pasji, zaangażowania i satysfakcji.

Klubowicze sami podejmują decyzje odnośnie do tego z kim i jak się bawią. Dzięki temu każdy we własnym tempie poznaje społeczność Usta Swingers Club i wszystkie przyjemności, które się z tym wiążą.

Doznania emocjonalne zależą wyłącznie od wewnętrznego nastawienia gości. Im bardziej otwarci goście – tym lepsza zabawa. Warto zatem zrelaksować się i dać się ponieść emocjom. Usta Swingers Club to wyjątkowe miejsce, sympatyczny flirt i mnóstwo komplementów.

Wchodząc do Usta Swingers Clubu płacimy tylko za wstęp!
Drinki alkoholowe i bezalkoholowe oraz wszystkie napoje w ramach OPEN BAR gratis.

 

Strój dowolny. Mile widziana seksowna erotyczna bielizna lub eleganckie ubranie.

Pierwszeństwo w rezerwacji mają Klubowicze UstaClub.pl, którzy zapisali się na imprezę przez stronę UstaClub.pl oraz osoby posiadające Kartę Klubową Usta.

W Usta Swingers Club obowiązuje selekcja, dzięki czemu odwiedzają nas atrakcyjni i kulturalni goście.


 

Prestige. Dyskrecja. Zaufanie. - Usta Swingers Club Warszawa