O nas

Usta Swingers Club to wyjątkowe miejsce dla ludzi, którzy kochają sex i lubią poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach. To znakomite miejsce dla wszystkich, którzy szukają przyjaźni, flirtu, seksu, miłości oraz pragną nawiązać realne znajomości z sympatycznymi i życzliwymi ludźmi na poziomie.

W Ustach można, lecz nie trzeba uprawiać sexu , można lecz nie trzeba się rozbierać – jest to indywidualna sprawa. Spotkania i imprezy w Usta Swingers Club cechuje klubowa atmosfera z możliwością poznania i uprawiania sexu – we dwójkę lub większym gronie.

W klubie obowiązuje selekcja gości –dzięki czemu uczestnicy spotkań w miły i sympatyczny sposób, spełniają swoje fantazje i realizują upodobania erotyczne.

,,Selekcja” słowo, które wydaje się straszne, działa rewelacyjnie przyciągając do klubu wyjątkowych ludzi. Każdy chce imprezować w towarzystwie miłych, otwartych i kulturalnych osób. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to słowo selekcja jest ,,przyjaznym znakiem” dobrej imprezy.

Usta Swingers Club – mega imprezowe miejsce w pełni przystosowane do rozrywki na wyższym poziomie o zabarwieniu erotycznym, doskonałe dla par, singielek i singli  pragnących oderwać się od szarej rzeczywistości, zasmakować pobudzającego i erotycznego klimatu oraz nieskrępowanej niczym fantazji i pożądania.

Usta Swingers Club – to ludzie, którzy tworzą to miejsce, manifestując swą otwartość i ciesząc się życiem w pełni korzystając ze swego erotycznego wnętrza. Zadowolenie, spełnienie i radość zadowolonych ludzi to podstawa istnienia – Usta Swingers Club.

Pozdrawiamy i zapraszamy – Usta Swingers Club

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 4 2312

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 423

GangBang

Gangbang to noc dla odważnych Pań o nieposkromionych pokładach erotycznej energii, którą pragną obdzielać chętnych do zabawy odważnych Panów, potrafiących dzielić się przyjemnością. — Samo pojęcie „gangbang” oznacza seks grupowy, których […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: