Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Sex Party – Piątek w Usta Swingers Club

7 kwietnia 2017 | 21:00 - 05:00

WIOSENNE POBUDZENIE ZMYSŁÓW
Open bar dla każdego w Usta Swingers Clubie – Warszawa.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom sympatycznych, miłych otwartych i atrakcyjnych Usta Klubowiczów – wracamy do opcji open bar dla każdego. Każdy uczestnik otrzymuje gratis 3 dowolne napoje, drinki, wina itp w Usta Barze
(bez ograniczeń i podziałów patrz cennik).
Gratis max 3 ponieważ nie tolerujemy (przepraszamy za bezpośrednie podejście) – pijaków i awanturników oraz pijanych kobiet. Wiosenne pobudzenie zmysłów tylko do 30.04.2017.
Kultura i poziom zawsze w Usta Swingers Clubie – za to Kochamy Usta ????.


Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze przy dobrym drinku. W gronie sympatycznych i kulturalnych osób, rozumiejących i potrafiących bawić się swoją seksualnością można spełniać swoje fantazje, odprężyć się i zrelaksować.
Sex Party daje możliwość:
– poznania osób z którymi można imprezować i umawiać w klubie, oraz poza nim,
– zasmakować się w kolorowych drinkach z gronem sympatycznych, otwartych ludzi,
– bez zahamowań dzielić się fantazjami, co doskonale rozgrzewa atmosferę,
– imprezowania w klubie z partnerką i partnerem, oraz większym gronie.

Z biegiem czasu uświadamiamy sobie, że jesteśmy gotowi na odrobinę szaleństwa, o której wcześniej mogliśmy wyłącznie marzyć. Kiedy wiemy już jak w sposób nieskrępowany czerpać i dawać rozkosz, nasze fantazje zmieniają się i przybierają bardziej konkretny kształt. Stopniowo wzrasta nasz apetyt seksualny, marzymy odważniej. Sex Party daje możliwość przełamania wszelkich barier, otworzenia się na nowe doznania i poznanie samego siebie.
Usta Swingers Club sprawia, że czujesz się sexualnie dowartościowaną osobą, wstyd okazuje się zbędny, gdyż normalność nikogo nie dziwi. Atrakcyjność i pewność siebie wzrasta, co bardzo pomaga w codziennych kontaktach międzyludzkich.
Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności.


Cena wstępu na imprezę:
Pary: 200 zł
Mężczyźni: 250 zł
Kobiety: Bezpłatnie
usta przycisk

Dress code: Strój dowolny

Mile widziana seksowna erotyczna bielizna lub normalne ubranie. Wchodząc do Usta Clubu ,,można, ale nie trzeba się rozbierać”, gdyż  klub ma charakter eleganckiego miejsca spotkań.  To Ty decydujesz jak się zaprezentujesz, podczas imprezy możliwości są nieograniczone: sexowne stroje, normalne ubranie, częściowo zdekompletowane, eleganckie ubranie, bądź zupełnie nago.

Zapraszamy do składania rezerwacji w zakładce „Zapisz się na imprezę” oraz przypadku braku możliwości rezerwacji on-line, do składania rezerwacji pod numerem tel.  692 540 539.
W Usta Swingers Club obowiązuje selekcja, dzięki czemu odwiedzają nas sympatyczni i kulturalni goście.
Prestige – kulturalne, sympatyczne, miłe towarzystwo
 Dyskrecja – w Ustach nie ma kamer video, a korzystanie z  telefonów jest zabronione
Zaufanie „co było w Usta Club’ie zostaje w klubie”
Usta Swingers Club Warszawa

Szczegóły

Data:
7 kwietnia 2017
Czas:
21:00 - 05:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Usta Swingers Club
ul. Józefa Strusia 5
Warszawa, Mazowieckie 04-564 Polska
Telefon:
692540539
Strona internetowa:
www.ustaswingersclub.com

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: