Jak opóźnić wytrysk?

Usta Club poleca #44

Man kissing womans neck while  lying on her

Jak opóźnić orgazm i jak kontrolować wytrysk: te pytania spędzają sen z powiek wszystkim facetom, którzy chcą być dobrymi kochankami. Naturalne sposoby na opóźnianie wytrysku istnieją, oto one.

Zanim zaczniemy rozmawiać o tym, jak opóźnić orgazm u mężczyzny, chcemy was wszystkich trochę uspokoić. Przedwczesny wytrysk jako schorzenie, które się leczy, występuje u niewielu mężczyzn. Dotyczy poniżej procenta z nas. Druga sprawa to konieczność rozróżnienia orgazmu i wytrysku (ejakulacji). Pierwszy jest skurczem mięśni, drugi wypchnięciem nasienia na zewnątrz.

Bardzo często przedwczesny objawia się w młodym wieku. To dlatego, że młodzi, niedoświadczeni seksualnie mężczyźni są bardzo silnie pobudzeni, a jednocześnie zestresowani. Z tych dwóch faktów wynika, że dochodzi do ejakulacji i/lub orgazmu, zanim w ogóle dojdzie do stosunku. Ta sytuacja zawstydza ich wówczas i utrwala pewne lęki, które mogą być przeniesione na przyszłość. Presja, wynikająca z oczekiwań partnerki, ale także fałszywy obraz seksu, wynikający z nadmiernego oglądania pornografii, nie pomagają.

Tymczasem problem jak kontrolować wytrysk podczas stosunku seksualnego wydaje się nadmiernie demonizowany. Mężczyźni, którzy na własną rękę diagnozują się, wcale nie mają problemu, tak naprawde tylko im się tak wydaje. Żaden lekarz nie powiedziałby im, że mają zaburzenie.

Tyle tylko, że mowa o dwóch różnych sprawach. Wielu mężczyznom nie odpowiada „standardowy” czas stosunku, w rzeczywistości wynoszący ok. 2 minut. Uważają, że to zbyt krótko, chcieliby dłużej. Nie mają przedwczesnego wytrysku z medycznego punktu widzenia, ale usatysfakcjonowani też nie są.

Sposoby na opóźnienie wytrysku

Ćwiczenia na opóźnienie wytrysku

Ćwiczenia na opóźnienie wytrysku z partnerką

http://www.playboy.pl/seks/3018/jak-opoznic-wytrysk

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 4 2312

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 423

GangBang

Gangbang to noc dla odważnych Pań o nieposkromionych pokładach erotycznej energii, którą pragną obdzielać chętnych do zabawy odważnych Panów, potrafiących dzielić się przyjemnością. — Samo pojęcie „gangbang” oznacza seks grupowy, których […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: