Jak interpretować sny erotyczne?

Usta Swingers Club poleca #43

bdsm-1973280_1280-810x395Czy chcemy przyznać się do tego, czy nie, każdy chociaż raz w życiu doświadczył erotycznego snu. Historie bywają różne, czasami śni nam się pełen pasji seks z Colinem Firthem, innym razem z byłym, a czasem, co gorsza, robimy to z kimś, kogo szczerze nienawidzimy! Czemu się tak dzieje i co to oznacza?

Podróżowanie do najgłębszych erotycznych zakamarków podświadomości i wyciąganie najbardziej emocjonujących, ale często dziwacznych scenariuszy, partnerów, zachowań czy fantazji seksualnych wzbudza silne emocje, które często pozostają w nas na kilka dni po.

Działa to podobnie, jak w przypadku marzeń, nasze erotyczne sny często dotyczą tych kwestii w życiu, które zajmują większość naszej uwagi. Takie sny „oczyszczają” nas emocjonalnie.

Kiedy nasz dominujący świadomy umysł idzie spać, podświadomość może się swobodnie działać i zaczyna gromadzić myśli, emocje i doświadczenia z życia. Jeśli mamy silne pragnienie, aby coś zrobić, często pojawia się w naszych snach, gdy nasz świadomy umysł nie może temu zapobiec. Nasze sny wymagają zwrócenia uwagi na rzeczy, których pragniemy lub te, których nie lubimy czy które nas martwią. Oczywiście niektóre sny są zupełnie przypadkowymi obrazami, które zostały połączone ze sobą i nie mają żadnego rzeczywistego znaczenia.

Dodając do tego fakt, że seks jest jednym z najsilniejszych ludzkich popędów nic dziwnego, że nasze sny są mocno związane z seksem i pragnieniami. I interpretowanie ich może otworzyć nam oczy na pewne rzeczy.

Chociaż erotyczne sny są niepowtarzalne w ich szczegółowości i różnią się w zależności od osoby, istnieją pewne wspólne scenariusze, których doświadcza wielu z nas.

Seks z nieznajomym

Marzenia o seksie z nieznajomą postacią zdarzają się bardzo często i mogą być bardzo zaskakujące. Obca osoba może mieć twarz i być kimś, kogo uważasz, że nigdy wcześniej nie widziałeś lub może być „człowiekiem bez twarzy”, który po prostu Ci się podoba.
To jest coś, czego prawdopodobnie nigdy nie zrobiłeś w prawdziwym życiu, więc fantazja jest związana z twoją dziką i erotyczną stroną, bez rzeczywistych konsekwencji w realnym życiu.

Co to znaczy?…

[czytaj więcej]

Jak interpretować sny erotyczne?

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 4 2312

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 423

GangBang

Gangbang to noc dla odważnych Pań o nieposkromionych pokładach erotycznej energii, którą pragną obdzielać chętnych do zabawy odważnych Panów, potrafiących dzielić się przyjemnością. — Samo pojęcie „gangbang” oznacza seks grupowy, których […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: