Czy podczas wizyty w swingers klubie wymiana partnerów jest obowiązkowa?

couple-731890_1920

Absolutnie nie! Wszystko zależy od Was i od tego czy znajdziecie osoby, z którymi chcecie wejść w stosunki intymne. Macie prawo odkrywać i doświadczać Waszych własnych erotycznych przygód bez angażowania „osób trzecich”. Możecie obserwować lub być obserwowani,możecie zdecydować się na soft swap bądź full swap. Wszystko w waszych rękach.

No właśnie, jaka jest różnica pomiędzy soft i full swap?

Zacznijmy od tego co łatwiej wyjaśnić. Full swap odnosi się do sytuacji, w której wszystkie zaangażowane strony (bez względu na liczbę uczestników) partycypują w odbywaniu stosunków. Najczęściej oznacza to, że jeśli dochodzi do spotkania pomiędzy dwoma parami praktykującymi full swap, obaj Panowie penetrują obie partnerki.

Wielokrotnie możecie spotkać się z dookreśleniem preferencji takim jak „to samo pomieszczenie”, „osobne pomieszczenie”, „umawiam się osobno”. Jeśli para praktykująca full swap preferuje „to samo pomieszczenie” oznacza to, że partnerzy chcą mieć możliwość: pozostania w kontakcie – interakcji we 4 zamiast „2 na 2” – i/lub podziwiania przyjemności odmalowującej się na twarzy ukochanej osoby. Podczas gdy „osobne pomieszczenie” odwołuje się do ograniczenia kontaktu do sytuacji „2 na 2” przy wymianie partnerów, „umawiam się osobno” oznacza, że partnerzy mają różne potrzeby seksualne i od czasu do czasu decydują się na spotkania bez udział stałego partnera.

W odróżnieni od full swap, soft swap posiada zdecydowanie więcej niuansów. W większości przypadków soft swap oznacza, że podczas gdy intymność i seksualność pomiędzy zaangażowanymi stronami jest akceptowalna, sama penetracja jest zarezerwowana wyłącznie dla partnerów. Czasami soft swap dotyczy tylko niektórych części ciała (np. możecie mnie dotykać jedynie od pasa w górę), czasami dotyczy aktywności wyłącznie pomiędzy wybranymi osobami (np. tylko pomiędzy kobietami).

Na koniec pragniemy przypomnieć Wam, że tego rodzaju określenia mają charakter ogólny i umowny, a granice pomiędzy nimi mogą być elastyczne. Dlatego ważne jest abyście wiedzieli czego Wy chcecie i czego oczekujecie od swojego partnera, a następnie zakomunikowali to innym, którzy są Wami zainteresowani.

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Sex Party

Sex Party to impreza dla par, kobiet i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

GangBang

Gangbang to noc dla odważnych Pań o nieposkromionych pokładach erotycznej energii, którą pragną obdzielać chętnych do zabawy odważnych Panów, potrafiących dzielić się przyjemnością. — Samo pojęcie „gangbang” oznacza seks grupowy, których […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: