Swingers party

imagen-sin-titulo (1)

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa jest wymiana partnerów.
 —
Swingersi w sposób nieskrępowany poznają i cieszą się z radości przezywania cielesnych uniesień. Po przełamaniu niepewności oraz zdecydowaniu się na ten rodzaj przyjemnej, cielesnej rozrywki możliwości są nieograniczone, gdzie nawet najskrytsze fantazje mogą zostać spełnione.
  —
Spotkania w klubie dają możliwość :
– poznania wielu par z którymi można się umawiać w klubie, oraz w przyszłości poza nim,
– szybkiej weryfikacji poznanych osób (wiele par w wyjątkowym Klubie w jednym czasie) – spotkania na tak zwanej „kawce – na mieście” często odbiegają od naszych oczekiwań, przynoszą rozczarowania marnując nasz cenny czas,
– możliwość imprezowania w klubie w duecie w otoczeniu innych par, jak również wymiany partnerów.
  —
Parom imprezującym po raz pierwszy przeszkolony personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy, jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności.
Imprezy Swingerskie jeszcze bardziej zbliżają partnerów do siebie. Intymne spotkanie z innymi ludźmi przypomina zarówno o własnej atrakcyjności oraz atrakcyjności partnera.  Imprezowanie w większym gronie sprawia, że często zapomniane emocje odżywają na nowo. Początkowy stres i lekkie zawstydzenie po przełamaniu, zmienia się  w bardzo dużą dawkę pozytywnych emocji i doznań, które wcześniej można było sobie wyłącznie wyobrażać.
Zazdrość, której nie należy się w zupełności wyzbywać, a jedynie nauczyć ją kontrolować w sposób subtelny, przypomina nam i partnerom o tym, iż nasza wrażliwość jest znakiem tego, że nam na sobie zależy.
  —
Imprezy Swingers Party są wyjątkowe, przyjemne i kulturalne. Towarzyszy temu przyjemny nastrój i dynamiczny rozwój wydarzeń, które na długo pozostają nam w pamięci, a ludzie poznani w Usta Swingers Clubie stają się dobrymi znajomymi, często na całe życie. Usta Swingers Club to doskonale miejsce na randki, spotkania i odlotowe momenty wg własnego upodobania.
  
KALENDARZ IMPREZ w Usta Swingers Club Warszawa
IMPREZA W 6 KROKACH <- Przeczytajcie przed pierwszym razem 🙂

Najczęściej zadawane pytania?

Poznaj odpowiedzi

Usta Club - popularne:

Pierwszy raz

Pierwszy raz   Osobom imprezującym po raz pierwszy specjalistycznie przygotowany personel udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wytłumaczy jak należy postępować, aby wkroczyć w ten ciekawy emocjonalnie świat dający tyle przyjemności. Wybierając się […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Co oznacza Selekcja?

??⛔SELEKCJA??‼ ? Bardzo ważne, dzięki za chwilę … Słowo, które na pozór brzmi groźnie, działa rewelacyjnie przyciągając do klubu wyjątkowych ludzi. Każdy chce imprezować w towarzystwie miłych, otwartych i kulturalnych osób. […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:

Impreza w 6 krokach

1. Stoicie przy Strusia 5. Żadnego szyldu, tylko mały napis „Usta Club”… Czy to na pewno tu? Owszem. Usta Swingers Club to dyskretne miejsce. Aby wejść do środka wystarczy zadzwonić domofonem […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: