Co i jak w Usta Swingers Club.

Selekcja
Słowo, które na pozór brzmi groźnie, działa rewelacyjnie przyciągając do klubu wyjątkowych ludzi. Każdy chce imprezować w towarzystwie miłych, otwartych i kulturalnych osób. Jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia to słowo selekcja jest ,,przyjaznym znakiem” dobrej imprezy.
W jaki sposob zapisac sie na impreze?
Zapisz się na imprezę poprzez zakładkę lub tel.692 540 539
Jak się ubrać?
Strój dowolny. Mile widziana seksowna erotyczna bielizna lub normalne ubranie. Klub ma charakter eleganckiego miejsca spotkań. To Ty decydujesz jak się zaprezentujesz, podczas imprezy możliwości są nieograniczone: sexowne stroje, normalne ubranie, częściowo zdekompletowane, eleganckie ubranie, bądź zupełnie nago. W klubie znajduje się szatnia z szafkami zamykanymi na indywidualnie przydzielony kluczyk. Podczas imprez tematycznych dostosowanie stroju również nie jest obowiązkowe.
Kiedy się płaci za wstęp?
Dokonać płatności można zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Zaraz po przekroczeniu magicznych bram Usta Swingers Clubu płacimy za wstęp i dodatkowo w barze za napoje, drinki, alkohole.
Czy trzeba się rozbierać?
Nie. W klubie można ale nie trzeba się rozbierać.
Ile kosztuje wstęp?
Informacja w zakładce CENNIK
W jakim wieku przychodzą goście?
Klub jest dla osób młodych duchem, a w praktyce 20-50.
Czy jest w środku bar?
Tak. Klub oferuje płatny bar, gdzie znajdziesz szeroki wybór napoi i alkoholi w przystępnych cenach i eleganckim standardzie.
O której zaczynają się imprezy (o której najlepiej przyjść)?
Godziny otwarcia
Środa 21:00-02:00
Piątek / Sobota 21:00-05:00
Możesz przyjść o dowolnej godzinie, ale osobom, które odwiedzają nasz klub po raz pierwszy sugerujemy pierwsze godziny otwarcia klubu w celu zapoznania się z atmosferą.
Ile będzie osób?
W klubie imprezuje 30-50 osób. Zarezerwować miejsce możesz przez zakładkę „Zapisz się na imprezę” lub telefonicznie 692-540-539
Czy jestem zobowiązany/na do uprawiania seksu przychodząc do klubu?
Uczestnicy spotkań w Usta Swingers Clubie przychodzą z takim nastawieniem, jednak czy się zdecydują zależy wyłącznie od nich.
W Usta Swingers Club wiele możesz ale nic nie musisz. To Ty decydujesz z kim imprezujesz.

ustabaner

Jeśli masz jeszcze jakies pytanie napisz

Co i jak w Usta Swingers Club?

Dowiedz się wiecej

Usta Club - popularne:

Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM

Swingers party

Swingers Party to impreza tylko dla par, podczas której można spełniać swoje fantazje, zapoznać osoby, które doskonale czują się w świecie swingerskim jak również ludzi, którzy wkraczają w świat, gdzie możliwa […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 4 2312

Sex Party

Sex Party to impreza dla par,  kobiet  i mężczyzn dla których spełnieniem jest seks. Podczas imprezy jest okazja poznać osoby do wspólnej, gorącej, namiętnej zabawy, a w międzyczasie ostudzić swe żądze […]

Czytaj więcej...
Udostępnij:
Usta Swingers Club Warszawa Sex Grupowy Sex Party Gang Bang BDSM 423

Elegancki Gangbang

Elegancki Gangbang to noc dla odważnych Pań o nieposkromionych pokładach erotycznej energii, którą pragną obdzielać chętnych do zabawy odważnych Panów, potrafiących dzielić się przyjemnością. Samo pojęcie „gangbang” oznacza sex grupowy, których […]

Czytaj więcej...
Udostępnij: